ادکلن های کلاسیکی که هر مردی باید داشته باشد

ادکلن‌هایی که واقعا مناسب آقایان باشند و بهترین رایحه را داشته باشند، حقیقتا به ندرت پیدا می‌شوند. در این مطلب قصد داریم ما را با برترین ادکلن‌های کلاسیک مردانه آشنا کنیم.

Christian Dior Eau Sauvage

این ادکلن تند و خوشبو در سال 1996 تولید و به بازار عرضه شد. این ادکلن با وجود گذشت سال ها، همچنان از رقیبان مدرن و جدید خود عقب نمانده و به رقابت می پردازد. رایحه ادکلن Christian Dior Eau Sauvage از محبوبیت بسیاری در میان خانم ها برخوردار است.

ادکلن مردانه Christian Dior Eau Sauvage

تبلیغاتی

Hermes Terre d’Hermes

این مدل، یکی از بهترین ادکلن های تولید شده برای مردان تا به امروز است و همواره در میان برترین ها قرار گرفته است. این رایحه خاکی و چوبی تند در ترکیب با رایحه های میانی مانند گریپ فروت، فلفل صورتی، گل شمعدانی، سدر و گیاه خس خس، جنس مردانه آن را به خوبی نشان می دهد. این ادکلن مناسب استفاده در بیرون از محیط های بسته مانند منزل و دفتر کار است.

ادکلن مردانه Hermes Terre d’Hermes

Creed Green Irish Tweed

Creed Green Irish Tweed را می توان یکی از معروف ترین رایحه های ادکلن نامید. رایحه برگ سوسن، چوب صندل و زنبق این ادکلن دارای طرفداران زیادی در میان بازیگران مرد هالیوود است.

ادکلن مردانه Creed Green Irish Tweed

Aramis Classic

 آرامیس کلاسیک عطری مردانه است که در سال 1964 از آن رونمایی شد. این ادکلن هم اکنون در بیش از 120 کشور به فروش می رسد. عطر آشنای این ادکلن ترکیبی از نت های اصلی مرکبات، ترنج، مریم گلی، چوب صندل و چرم است. نت های میانی این ادکلن را رایحه هایی چون گلسنگ، انواع گل ها، ادویه جات، صمغ رزینی، خس خس ، نعناع هندی و چوب سدر تشکیل می دهند.

ادکلن مردانه Aramis Classic