مزایا

ضمانت تعویض 10 روزه سفارش

 

شیکسون جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور واعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند . زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود .بر این اساس برای اولین بار در ایران خدمات پس از فروش به معنای واقعی کلمه را با امکان ضمانت تعویض 10 روزه برای تمامی سفارشات فراهم نموده ایم . جهت اطلاع دقیق از این امکان بی نظیر لطفا به قسمت "روش های بازگرداندن کالا" مراجعه فرمایید .

 

نمایندگی شیکسون در شهر های مختلف

 

شیکسون جهت تسریع در ارسال سفارشات و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مناسب به خریداران گرامی ، اقدام به اخذ نمایندگی ارسال در بیش از 30 شهر کشور نموده است . ارسال سفارش در تمامی این شهرها با سرعت بالا و کیفیتی مطلوب انجام می شود . شهرهای دارای نمایندگی ارسال شیکسون عبارتند از :تهران, رشت, گرگان, ورامين ,ري ,اسلامشهر , پاكدشت , چهاردانگه , قرچك ,اندیشه, بهارستان, سمنان, زنجان, قم, كرج, گوهردشت, مشکین دشت, قزوين,اصفهان, كاشان, فولاد شهر, شاهين شهر, نجف آباد, كرمان, يزد, تبريز,اروميه,اردبيل, مشهد, زاهدان,اهواز, شيراز, ايلام و اراك

 

مطابقت کامل محصول با سایت

 

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در شیکسون این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .